٠ محصول در سبد خرید شما ثبت شده ٠تومان
avatar دانلود اپلیکیشن

پیش گفتار


رایگاننام دوره: هدفِ من (هدفگذاری)

مدرس: اسحاق فخیره

تعداد جلسات: 5 جلسه

بهای کل دوره: 150 هزار تومان

بهای هر جلسه: 30000 تومان

همه موجودات در جهان هدف یا رسالتی دارند و همگی به رشد و پیشرفت جهان کمک می کنند. ما انسانها نیز بعنوان اشرف مخلوقات، همواره باید در زندگی هدف داشته باشیم و البته باید این اهداف در جهت رشد و گسترش جهان باشند و خداوند نیز در مسیر رسیدن به این اهداف همواره به ما کمک می کند و جالب است بدانید که جهان به اینصورت عمل میکند که اگر انسانی بی هدف باشد، جهان با توجه به باورهای آن شخص برایش یک هدف انتخاب می کند.

به همین دلیل است که اکثر کارمندان که بعد از بازنشستگی بیکار و خانه نشین می شوند به انواع بیماریها دچار می گردند. بله این جهان است که بیماری را برایشان انتخاب می کند و بلعکس. کسانیکه تا آخرین لحظه زندگی شان کار می کنند و هدف دارند، هم بیشتر عمر می کنند و هم کمتر بیمار می شوند. البته کسانی که از روی عشق و علاقه کار می کنند نه از روی اجبار و نارضایتی. و همین احساس خوب هم راز سلامتی و موفقیت شان می باشد.

اگر می خواهید موفق شوید، باید هدفی را برای خود مشخص کنید. بدون داشتن هدف، تمرکز نداشته و از مسیر مشخصی برخوردار نیستید. هدف گذاری به شما اجازه می دهد که یک مسیر مشخص در زندگی و کسب وکارتان داشته باشید. بااین وجود برای دستیابی به اهداف تان، باید به خوبی بدانید که چگونه باید هدف انتخاب کنید؟

درواقع کسی که هدفی نداشته باشد یعنی رو به زوال و نابودی است. پس سعی کنید همیشه در زندگی هدف داشته باشید و به محض رسیدن به هدف تان، هدف بعدی را انتخاب کنید و برای رسیدن به اهداف تان برنامه ریزی و تلاش کنید و هیچ گاه اجازه ندهید که جهان برایتان هدفی انتخاب کند که مجبور باشید به دنبالش بروید...

نظرات

همین حالا به ما بپیوندید

ایجاد حساب کاربری