٠ محصول در سبد خرید شما ثبت شده ٠تومان
avatar دانلود اپلیکیشن

جمع بندی و نتیجه گیری


رایگانتنها تفاوت انسانهای موفق و شکست خورده در حوزه مالی، فقط و فقط در میزان هوش مالی شان است! نه چیز دیگری! برای رسیدن به استقلال مالی هوش مالی تان را ارتقاء دهید و این تجربیات را به فرزندان تان نیز آموزش دهید!

سعی کنید با استفاده از ابزارهای مختلف مثل بازی گردش مالی، کتاب‌های جذاب و سمینارهای مخصوص کودکان، آن‌ها را با مقوله ثروت و پول آشنا کنید. البته مراقب باشید آنها را وسوسه نکنید. کودکان نباید پول را به چشم «همه چیز» ببینند. فقط باید بدانند چطور با روش‌های صحیح پول دربیاورند و پس انداز و سرمایه گذاری کنند.

بیشتر ما رویاها، آرزوها و یا خواسته هایی را در ذهن خود داریم که حتی فکر کردن به آن حس ما را خوب می کند. برخی از ما از این خواسته ها دست می‌کشیم و برخی به دنبال آن می‌رویم.

رسیدن به اهداف و رویا ها علاوه بر کار کردن نیاز به فکر کردن نیز دارد در اینجا هوش مالی می‌تواند به شما کمک کند و شما را به آنها برساند.

صرف‌ نظر از این‌که شغل تان چیست و چگونه درآمد کسب می‌کنید، از همین حالا می‌توانید هوش مالی‌تان را افزایش دهید تا در نهایت به استقلال مالی برسید! زیرا زمانیکه هوش مالی تان را ارتقاء می دهید یک جهش مالی در زندگی تان رخ می دهد و سپس به استقلال مالی خواهید رسید!

این را بدانید که هر کسی می‌تواند هوش مالی‌ خود را افزایش دهد و برای انجام این ‌کار نیازی نیست در دانشگاه هاروارد آموزش دیده باشد، تنها کافیست همین حالا وارد دوره یکساله هوش مالی شوید و کاملاً به آموزشهای دوره و بهبود وضعیت مالی تان‌ متعهد باشید.

ضمناً می توانید برای آشنایی بیشتر و درک بهتر این موضوع فایل صوتی زیر را گوش دهید!

معرفی دوره هوش مالی

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه شما عزیزان

اسحاق فخیره

 

نظرات

دوشنبه 20 مرداد 1399

ندا خورشاهی

این فایل خیلی عالی بود بله استاد من بقدری اراده و انگیزه دارم که پا در این مسیر بگذارم و به موفقیت واستقلال مالی پایدار برسم قول میدم همانطور که شما با خلوص نیت سعی دارین دانش وتجارب باارزشتون ودراختیار شاگردانتون قرار بدین منم در مقابل تمام تلاشم ومیکنم تا درسم را خوب یاد بگیرم و گوشه ای از زحمات شمااستاد بزرگوارراجبران کنم متشکرم

همین حالا به ما بپیوندید

ایجاد حساب کاربری