٠ محصول در سبد خرید شما ثبت شده ٠تومان
avatar دانلود اپلیکیشن

هدف من از زندگی


رایگاناین سوال برای اکثر ما آدمها، حتی میشه گفت همه ما پیش اومده ؛ که ما چرا به این دنیا اومدیم؟ اصلاً هدف ما از زندگی در این دنیا چیه؟

مخصوصاً وقتی به شرایط ناخواسته ای برمی خوریم که حل کردنش برامون دشوار میشه، این سوال بیشتر تکرار میشه که چرا ما به این دنیا اومدیم که مجبور باشیم سختی بکشیم؟

اما وقتی دوره جهان بینی مقدماتی رو بگذرونیم به طور کامل به جواب این سوالمون می رسیم، متوجه میشیم که ما به دنیا اومدیم که شاد باشیم و از زندگی لذت ببریم، متوجه میشیم که خودمون با اختیار و انتخاب خودمون به این دنیا اومدیم؛

چون می خواستیم آزادی و لذت رو تجربه کنیم، ما قبل از به دنیا اومدن این دنیا رو مثل بازی می دیدیم.

اما چی شد که هر کدوم از ما تجربیات متفاوت با هم رو داریم؟

چرا بعضی از ما موفق و شاد و ثروتمند هستیم و بعضی در شرایط کاملاً متفاوت؟

جواب اینه: چون ذهنیت ما انسانها با هم فرق داره و هر شرایطی رو که در زندگی تجربه می کنیم ارتباط مستقیم با طرز تفکرمون داره، یعنی اگر بتونیم ذهنیت مون رو تغییر بدیم، شرایط زندگی مون هم تغییر میکنه.

و این خبر خیلی خوبیه، چون درک می کنیم که همه چیز دست خودمونه و این ما هستیم که با تغییر ذهنیت مون انتخاب می کنیم که چطور زندگی کنیم.

وقتی این موضوع رو درک و باور کنیم؛ دیگه به چشم قربانی به خودمون نگاه نمی کنیم، دیگه احساس بدبختی نمی کنیم؛ بلکه به این احساس می رسیم که من یک انسان کاملاً توانا و قدرتمند هستم و میتونم طوری زندگی کنم که دوست دارم.

وقتی درک کنیم که ما قربانی زندگی نیستیم و این زندگیست که در اختیار ماست و در واقع با سازی که ما می زنیم، می رقصد؛ اولین تغییر مثبتی که ایجاد میشه رسیدن به آرامش و احساس خوب به جای حس بد هست، و این موقع هست که از زندگی لذت می بریم.

چون درمی یابیم که همه چیز در اختیار ماست، همون‌طور که خداوند هم توی قرآن بیان کرده که« آسمانها و زمین و هر آنچه که در آنهاست را به تسخیر شما درآورده‌ام».

تنها کاری که باید انجام بدیم اینه که یاد بگیریم چطور ذهنمون رو برنامه ریزی کنیم که شرایط دلخواه مون رو برامون بسازه، و این چیزیه که توی این دوره یاد می گیریم.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان،

 بهار فخیره

نظرات

جمعه 10 مرداد 1399

نداخوشاهی

استاد به لطف شما تازه فهمیدم که خودم خالق شرایط زندگیم بودم . درزندگیم اشتباه زیاد داشتم که حتما ازاین به بعد با آموزش های باارزش شما همه اشتباهات گذشتموجبران میکنم ممنون از شما وخداروشکر که شما هستین

همین حالا به ما بپیوندید

ایجاد حساب کاربری