٠ محصول در سبد خرید شما ثبت شده ٠تومان
avatar دانلود اپلیکیشن

قوانین زندگی


رایگانبه نام خداوند بخشنده مهربان

سلام به دوستان و همراهان «بهشت من»

جهانی که ما در آن زندگی می کنیم کاملاً هوشمند و دارای قوانین ثابت و تغییرناپذیری هست، که اگر به این قوانین عمل کنیم؛ قطعاً شرایط بهتری رو تجربه می کنیم، و زندگی برامون لذت بخش تر میشه؛

و جالبتر اینه که این قوانین در تمام ابعاد زندگی جواب میده، هم در مورد ثروت، هم سلامتی، هم روابط و...

 خلاصه هر موضوعی که برامون چالش برانگیز باشه و مسئله ایجاد کنه، با توجه و رعایت این قوانین قابل حل میشه، فقط کافیه این قوانین رو یاد بگیریم و توی زندگی ازشون استفاده کنیم.

مثل یادگیری فرمول ریاضی، وقتی یک فرمول ریاضی رو بلد باشیم تمام مسائل مشابه رو با همون فرمول میتونیم حل کنیم.

مثلاً اگر فرمول مساحت رو یاد بگیریم دیگه حل مسائل مربوط به مساحت برامون کاری نداره، چون فرمول یکی هست.

در مورد قوانین جهان هم همینطوره ، وقتی ما یاد بگیریم چطور درخواست بدیم و نحوه درست درخواست دادن رو بلد باشیم دیگه برامون فرقی نداره اون درخواست در چه زمینه ای هست،

وقتی یاد بگیریم چطور از احساسمون برای رسیدن به خواسته هامون استفاده کنیم، وقتی می آموزیم که چطور در برخورد با تضادها رفتار کنیم و از اونها در جهت پیشرفت خودمون استفاده کنیم، دیگه برامون فرقی نداره در زمینه ثروت هست یا روابط ، چون می دونیم در هر صورت قراره به واسطه اونها رشد کنیم.

وقتی یاد می گیریم که باید در هر کاری به تکامل برسیم و عجله نکنیم و صبر داشته باشیم، دیگه استرس و نگرانی برای رسیدن به خواسته ها نداریم.

بلکه به آرامش می رسیم چون یقین پیدا می کنیم که باید تا زمان رسیدن به خواسته ها فقط روی خودمون کار کنیم و فرکانس مثبت بفرستیم.

وقتی به قانون برانگیختگی می رسیم و متوجه میشیم هر رفتاری که دیگران با ما دارند رو خودمون خلق می کنیم،

وقتی درمی یابیم که خودمون می تونیم شرایط زندگی مون رو خلق کنیم ، خیالمون راحت میشه.

چون قاعده و قانون بازی رو بلدیم، و دیگه ترسی از بازی زندگی نداریم.

چون می دونیم این زندگی قانون مخصوص به خودش رو داره و اگه بخوایم در این بازی برنده باشیم کافیه به قوانین بازی آگاه باشیم و بهش عمل کنیم.

وقتی ما قوانین راهنمایی و رانندگی رو بلدیم دیگه از رانندگی توی شهر یا حتی جاده هراسی نداریم ، بلکه با هیجان و اطمینان بیشتری رانندگی می کنیم.

وقتی وارد یک کشور جدید میشیم ، اولین چیزی که باید یاد بگیریم و رعایت کنیم قوانین اون کشور هست.

پس حالا که ما وارد این دنیای زیبا شدیم و قراره که سالها اینجا زندگی کنیم ، پس لازمه اول قوانین زندگی در این دنیا رو یاد بگیریم تا بتونیم زندگی راحت و سرشار از شادی و لذت رو تجربه کنیم.

قوانینی که توی فصل دوم اپلیکیشن «بهشت من» یا سایت Fakhireh.ir به طور کامل بیان شده.

با آرزوی موفقیت برای شما همراهان «بهشت من»

بهار فخیره

نظرات

چهارشنبه 08 مرداد 1399

نداخورشاهی

آفرین به شما که اینقدر در رسیدن به خوشبختی خود ودیگران تلاش کردین ممنون از شما بابت این مطالب باارزشی که در اختیار ما گذاشتین سپاسگزارم

همین حالا به ما بپیوندید

ایجاد حساب کاربری