٠ محصول در سبد خرید شما ثبت شده ٠تومان
avatar دانلود اپلیکیشن

مسافران بهشت


رایگانمسافران بهشت، یک جمع صمیمی متشکل از دوستان هم فرکانسی مثل شما هست که در مسیر رسیدن به بهشت خودتون هستید!

توی این بخش که یک ایده بسیار جالب و جذاب هست، هریک از شما همراهان عزیز می تونید یک صفحه شخصی با نام خودتون داشته باشید که بقیه دوستان تون هم می تونند مطالب شما رو مشاهده کنند.

شما می تونید توی صفحه شخصی تون از تجربیات خودتون بنویسید، از خاطرات این مسیر زیبایی که توش هستید، ماجراهای جالبی که در طول مسیر باهاش برخورد می کنید و این تجربیات زیبا رو با دوستان تون به اشتراک بزارید. همچنین شما هم میتونید به صفحات شخصی دوستان تون سربزنید و از تجربیات شون استفاده کنید. ضمناً میتونید دیدگاههای خودتون رو هم توی صفحات دیگران بنویسید. 

درواقع این صفحه شخصی مثل یک دفترچه خاطرات می مونه که شما میتونید لحظات زیبای زندگی تون رو توش ثبت کنید. ماجراهایی مثل داستان آشنایی تون با گروه آموزشی بهشت من، تا اتفاقات و معجزاتی که توی این مسیر براتون رخ میده!

برای دسترسی به صفحه شخصی خودتون، کافیه که از منوی سایت وارد وبلاگ بشید و سپس گزینه مسافران بهشت رو انتخاب کنید. برای نوشتن مطالب تون هم از قسمت نظرات پایین صفحه مربوط به خودتون استفاده کنید.

نکته(1): اگه دوست داشته باشی که عکس خودت بالای صفحه شخصیت باشه میتونی یه عکس از خودت برای ما ارسال کنی (واتساپ 09215168075) تا بزاریم روی پروفایل تون.

نکته(2): فعالیت در بخش مسافران بهشت هم شامل امتیاز میشه و پایان هرماه بصورت شارژ کیف پول تقدیم تون میشه.

اگه هنوز به جمع صمیمی مسافران بهشت ملحق نشدید، برای اینکه بتونید عضو این خانواده صمیمی بشید و به همراه دوستان هم فرکانسی تون تا انتهای مسیر موفقیت در کنار ما بمونید، فقط کافیه که پائین همین صفحه در بخش نظرات، نام و نام خانوادگی بعلاوه یک بیوگرافی مختصر از خودتون برای ما ارسال کنید تا ما براتون یک صفحه شخصی بسازیم.

نظرات

همین حالا به ما بپیوندید

ایجاد حساب کاربری