٠ محصول در سبد خرید شما ثبت شده ٠تومان
avatar دانلود اپلیکیشن

آزیتا خرّمی


رایگاناول از خداوند رحمان و رحیم سپاسگزارم وبعد از استاد برگزیده و پیام آور خداوند سپاسگزارم

از استاد نهایت تشکر و قدردانی را دارم تک تک کلماتشون مثل یک مشعل در مسیر تاریک زندگی  هستن بی نظیرترین و کامل ترین و عالی ترین آموزش‌ها هستن.

نحوه آشنایی من با استاد مثل یه معجزه بود ایشان 3 سال قبل داخل باغ جنت شیراز بصورت رایگان بدون هیچ چشم داشتی آموزش میدادن. من حدود 3 سال هستش که وارد حوزه موفقیت و قانون جذب ثروت، عشق و معنویات شدم وطی چند سال قبل فایلهای و دوره های متعددی با استادان متفاوتی گذراندم که قدردان همه آنها هستم. ولی آموزش‌ های استاد فخیره منو شدیداً متحول کرد چون قدرت عجیبی پشت کلامشون هست.

تصمیم گرفتم یکی از دانشجویان دورهای هوش مالی استاد بشم. اتفاقی که افتاد از همون روزای اول با آموزش‌های بسیار بسیار فوق العاده ایشون و راهنمایی هاشون همه کارهام به بهترین شکل ممکن حل میشه. انگار همه مامور شدن که به من خدمت کنند از زمین و زمان برام ثروت، شادی، نعمت و فراوانی میباره.

من ایمان دارم که این همه عزت و احترام، حاصل آموزه های استاد و ایمان به خدای یکتاست. چقدر پیشرفت کردم بهترین احساس دنیا رو دارم خیلی شاد و رها شدم ارتباطم با خدا خیلی بهتر شده قبلا اطرافیان، رسانه ها، بزرگان و.. خدارو به ما جور دیگری معرفی میکردن اما الان رابطم باهاش خیلی خوب شده باهاش حرف میزنم در برابر خداوند و مهربونیاش هر روز سجده میکنم. نماز روزه هام و عبادت هام از روی ترس بود.  خدارو شکر خیلی سبک بال شدم حسم خیلی خوبه آگاهیم خیلی بالا رفته دیگه حس شک و ترس ندارم. به هرچه فکر میکنم بهش میرسم. 

نظرات

یکشنبه 21 دی 1399

نداخورشاهی

سلام وخسته نباشید خدمت خانم خرمی عزیزم
دوست نازنینم موفقیت در مسابقه این هفته با عنوان مهمترین موضوع زندگی چیست را به شما تبریک میگم وخوشحالم که به این درجه از آگاهی رسیدین. ارزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی را برایتان دارم .موفق،شادوپیروز باشین

جمعه 03 مرداد 1399

آزیتا خرمی

خداجونم شکرت که انقدر هوای من و داری شکرت که انقدر بهم محبت می‌کنی شکرت که حواست به همه ی نیازها و خواسته هاوآرزوهاورویاهام هست خدایاشکرت که بهم آرامشی ازجنس خودت میدی شکرت که بهم امنیت و آسایش میدی خدایاشکرت که طعم عشق حقیقی خودت وبه من میچشونی شکرت که بهترین ونظر کرده ترین ودوست داشتنی ترین وعزیزترین ومهربونترین وغریب نوازترین ومهمان نوازترین وباوفاترین ودرستکارترین وبامعرفت ترین وخوش اخلاق ترین و همراه ترین وباایمان ترین بنده هات وسرراهه من قراردادی خداجونم بی نهایت شکرت که بهترین دوستان سر راه من قرار دادی خدایاشکرت بابت این همه خبرهای خوشی که بهم رسیده وداره میرسه خداجونم شکرت که من همیشه برای خانوادم خوش خبرم و همیشه خبرای خیلی خیلی خوب بهشون میدم خدایاشکرت که بهم افتخار میکنن شکرت که مایه ی افتخار و سربلندی و عزت و احترام وشادیشونم خدایاشکرت که من وغرق در فراوانی وخیروبرکت وونعمت ورحمت وثروت کردی خدایاشکرت که کارت‌های بانکی پراز پوله خدایاشکرت که بهم کیف جادویی دادی که همیشه پراز پوله وهرچی که برای خودم و دیگران بخوام به راحتی بهترینش ومیخرم خدایا شکرت که این‌همه مهارت و دانش و هنر و ورزش و علم و دانش بهم یاددادی خدایاشکرت خدایا شکرت که همه چیز بلدم وباهوشم خدایاشکرت بهترین گوشی موبایل رادارم خدایا شکرت که من فعال وقوی ومحکم وصبورومقاوم وشکیباوبااراده وباعزت نفس و سالم آفریدی
خدایا شکرت خدایا شکرت

همین حالا به ما بپیوندید

ایجاد حساب کاربری