٠ محصول در سبد خرید شما ثبت شده ٠تومان
avatar دانلود اپلیکیشن

قسمت دوم


رایگان  • مرور جلسه گذشته
  • پدیده ای عظیم بانام "انتقال ثروت"
  • این پدیده چه عواقبی خواهد داشت؟
  • دلیل این اتفاق بزرگ چیست؟

نظرات

دوشنبه 21 تیر 1400

مدینه زارعی

سلام خدمت استاد محترم. ممنون بابت فایل آموزنده ی در اختیارم قراردادی ممنون

شنبه 28 فروردین 1400

نداخورشاهی

با سلام وعرض ادب خدمت اساتید بزرگوارم جناب آقای فخیره و همسر محترمشون
فایل تور ثروت قسمت دوم بسیار مفید وشنیدنی بود .
با توجه به فرمایشات استاد،انسانها باید آماده یک نوسازی کامل در خودشان باشندوباکسب علم وآگاهی واستفاده درست از فرصتها شرایط بد الانشون راخیلی زود به خاطره ای از گذشته تبدیل شود.
با سپاس فراوان از اطلاعات درستی که دراختیارما قرار میدهید

چهارشنبه 18 فروردین 1400

کاربر مهمان

با سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم از شما بسیار سپاسگزارم که این اطلاعات و آگاهی را بدون چشمداشتی در اختیارمان قرار میدهید واقعا که پدیده ی انتقال ثروت ما را به فکر و تامل فرو میبرد و باعث میشودبه خودبیاییم اگر به اطراف خود هم بنگریم و دقت کنیم آن پدیده را مشاهده خواهیم کرد امیدوارم که به زودی تمام انسانهایی که طالب آگاهی و آرامش هستند در این مسیر قرار بگیرند و آنهایی هم که هستند به دانسته های خود عمل کنند تا جهانی سرشار از آرامش و صلح و صفا داشته باشیم و بهشت را در همین دنیا تجربه کنیم با آرزوی موفقیت و شادکامی.

سه شنبه 17 فروردین 1400

زهرا نیساری

استاد عزیز ممنونم با این آگاهیها سی که به ما ارزانی می‌کنی که حتی یک کلمه اون باعث خوشبختی یک انسان میشه که چقدر لذت بخش است انسانی رو نجات دادن و شاد شدن خودمان خدایا ممنونم که دستانت را برایم فرستادی تا آدم خوشبخت تبدیل بشم

چهارشنبه 11 فروردین 1400

آزیتا خرمی

با سلام خدمت استاد عزیز وهمسر مهربان نشون
امروز هر چی آرزوی خوبه نثار شما
براتون :
یک دل شاد
یک لب خندون
یک زندگی آورم
یک خانواده صمیمی و
یک دنیا سلامتی و شادی
آرزومندم.

استقلال مالی چیزی بیش از داشتن پول است. به این معنی است که خودِ واقعی‌مان را پیدا کنید و خودمان باشید و کارهایی که واقعاً در زندگی‌مان

دوست دارید بکنیم . ولی بیشتر ماها،

اگر خواهان استقلال مالی هستم ، باید شخص متفاوتی نسبت به امروزمان شویم و موانعی که باعث عقب‌ماندگی ما شده است را از سر راه برداریم . رسیدن به استقلال مالی فرایندی است که در طی آن با رشد، توسعه و افزایش نیروی عاطفی و معنوی به یک انسان نیرومند، با نشاط، و موفق تبدیل می‌شوید. و این پاداش واقعی استقلال مالی است.

پول شما را ثروتمند نمی‌کند.

صرف اینکه یک نفر پول فراوانی داشته باشد به این معنی نیست که به استقلال مالی رسیده است. میخواهم مثالی بزنم کسانی مثل اد مک ماهون و نیکول مورفی همسر طلاق گرفته ادی مورفی چگونه میلیونها دلار پول داشتند و همه را از دست دادند. نیکول مورفی 15 میلیون دلار بابت طلاق دریافت کرد و در کمتر از چهار سال همه را خرج کرد. و اد مک ماهون خانه 747000 دلاری خود را در بورلی هیلز بخاطر بدهی کارت اعتباری مجبور شد دو دستی به بانک تقدیم کند و به صفر برسد.

هر دو این مثال نشان می‌دهد که حتی با داشتن پول فراوان، اگر نحوه استفاده از پول را بلد نباشید، همه را از دست خواهیم داد.

اما اگر به مسائل مالی اهمیت ندهیم ، شانس ما برای داشتن یک زندگی با امنیت مالی خیلی کم است. ولی خبر خوب این است که قرار نیست موشک به هوا بفرستیم.

ما می‌توانیم اوضاع را هر طور که باشد براحتی در اختیار بگیریم ، و از استقلال مالی لذت ببرید.

لذت بردن از پاداشهای استقلال مالی دلیل کافیست برای اینکه دانش و تحصیلات مالی‌مان را افزایش دهید و با سنجیدن موقعیت کنونی، راه خود را برای دستیابی به آن پیدا کنیم.

برای شروع این سفر کافیست آموزش ببینم آموزش بهترین راه صحیح وحساب شده هست.
که هر انسانی باید این مراحل رو طی کنه. تا به تکامل برسه.

آرزو کردن برای رسیدن به هدف،وآموزش و آموختن دانش و بکار بستن آنچه می‌آموزیم

تغییرات بزرگ کمی بنظر دشوار باشد ولی به آن فکر کنیم : اگر هیچ حرکتی نکنیم و دست روی دست بگذارید، آینده مالی ما چطور خواهد بود؟

در پناه حق باشد

چهارشنبه 11 فروردین 1400

فرزانه فریدونی

سلام خدمت استاد بزرگوار، این فایل حاوی مطالب هشدار دهنده ونگران کننده ای بود که به امید خدا و عمل به فرمایش های شما، وکسب اطلاعات در عصر اطلاعات ان شاءالله ازپس آن برمیاییم. بسیار سپاسگزارم.

چهارشنبه 11 فروردین 1400

حوا صیفوری

سلام خدمت استاد بزرگوارم آقای فخیره عزیز
ممنون از فایل یسیار ارزشمندتون بی شک الان تو دوره ای هستیم که پول کمترین ارزش رو داره و روز به روز هم این ارزش کمتر میشه و ما چه خوشبختیم که خداوند شمارو سر راه ما قرار داد تا بتونیم در این اوضاع نابسامان جامعه با آموزشهای بسیار ارزشمند شما چگونه زندگی کردن رو بیاموزیم و در جهت پیشبرد زندگیمون از این آموزشها استفاده کنیم باز هم ممنون و سپاسگزارم از مطالب بسیار آموزنده

همین حالا به ما بپیوندید

ایجاد حساب کاربری