٠ محصول در سبد خرید شما ثبت شده ٠تومان
avatar دانلود اپلیکیشن

پیش گفتار


رایگاننام دوره: همسرِ من

مدرس: اسحاق فخیره

تعداد جلسات: 40 جلسه

بهای کل دوره: 800 هزار تومان

بهای هر جلسه: 20 هزار تومان

در وجود همه انسانها سه انگیزه برای زندگی وجود دارد: سلامتی، عشق و ثروت. که هیچکدام نسبت به دیگری برتری ندارد و اگر هریک از آنها حذف شود، زندگی مان دچار نقص می گردد. جایگاه سلامتی در جسم است، جایگاه عشق در روح است و جایگاه ثروت در ذهن. برای پیشرفت در زندگی و رسیدن به تکامل باید هر سه انگیزه را بصورت موازی پیش ببریم زیرا آنها ارکان اصلی زندگی هستند. جسم سالم، روح عاشق و ذهن ثروتمند هر انسانی را به خوشبختی و سعادت می رساند.

همه ما انسانها دوست داریم که در زندگی مان روابطی زیبا و رویایی با شریک زندگی و سایر اطرافیان مان داشته باشیم. زیرا داشتن روابط ایده آل، دنیای مان را زیباتر کرده و در نتیجه لذت بیشتری از داشته هایمان خواهیم برد. اما چرا بعضی از انسان ها در زندگی شان موفق به برقراری رابطه ای ایده آل نمی باشند؟

پاسخ این است که ناخودآگاه ما مملو از باورهای محدود کننده ای است، که عوامل بیرونی مانند خانواده، معلمان، جامعه، رسانه ها و.. برای مان ساخته اند. و از آنجایی که باورهای ماست که شرایط زندگی مان را خلق می کند و باورهای ما در ناخودآگاه مان جای دارند و ما آنها را نمی بینیم و حس نمی کنیم. به همین دلیل است که عده زیادی هرچه تلاش می کنند تا بتوانند روابط با کیفیت و پایداری را تجربه کنند باز هم نمی توانند آنگونه که می خواهند پیش بروند...

 

معرفی این دوره:

دوره "همسرِ من" یک پکیج کامل و بسیار مفید در زمینه روابط زناشویی، ساختار شناسی و باورشناسی حول محور این موضوع مهم می باشد. آموزش های این دوره نیز مانند سایر قسمت های برنامه، کاملاً اصولی و پایه ای بررسی و ارایه شده است. این دوره از چهار بخش اصلی تشکیل شده است که در ادامه درمورد هریک توضیحات مختصری داده شده است:

 

بخش اول/ زیرساخت های ضروری برای ازدواج

در این بخش موضوعات بسیار مهمی مطرح گردیده است که پایه های اصلی یک رابطه روی آن بنا شده است. مانند: عزت نفس، احساس لیاقت، اهمیت سبک شخصی، رابطه اصلی، خودشناسی، اعتماد به نفس، توهم برتری و قوانین مهم زندگی (برانگیختگی، انتخاب، رهایی، انتظار، آزادی، بومرنگ، تکامل، هم فرکانسی و...) که درک این قوانین شما را تبدیل به یک متخصص در زمینه روابط زیبا و رویایی در زندگی مشترک می کند.

 

بخش دوم/ باورشناسی قبل ازدواج (جذب همسر ایده آل)

این قسمت مختص افراد مجردی است که تصمیم به ازواج و برقراری یک رابطه عاشقانه و بینظیر با فردی ایده آل را دارند. در این بخش موضوعاتی از قبیل عوامل بازدارنده ازدواج، باورهای محدود کننده و بررسی موانع ازدواج مانند: ترسها، دیدگاه های زندگی مشرک، رابطه جنسی، تاثیر عوامل بیرونی ازقبیل سن، زیبایی، تحصیلات و... بعلاوه راهکارهای عملی ارایه گردیده است که شاید نتیجه آن هم اکنون برایتان قابل باور نباشد.

 

بخش سوم/ باورشناسی بعد ازدواج (روابط عاشقانه و رویایی)

در این بخش عواملی بررسی شده اند که موجب کاهش کیفیت روابط زناشویی و حتی جدایی زوجین گردیده است. عواملی مانند: الگوهای نامناسب، میزان توقع، عدم اعتماد، نیاز به توجه، غرور، غیرت، ترس ها و... و همچنین تمرین ها و راهکارهای عملی نیز برای این بخش درنظر گرفته شده است که نتایج بسیار مطلوبی را دربر خواهد داشت.

 

بخش چهارم/ فوت آخر

در این قسمت نکات کلیدی و بسیار مهمی مطرح شده است که متاسفانه کمتر شنیده ایم. دانستن این نکات مهم، کیفیت روابط زناشویی را بطور چشمگیری افزایش داده و موجب استحکام این روابط می گردد. موضوعات بسیار مهمی از قبیل نحوه کنترل خشم و عصبانیت، حسادت، مقایسه های مخرب و... و همچنین راهکارهای بسیار مفیدی نیز در این قسمت ارایه گردیده است که لذت واقعی داشتن یک رابطه رویایی را به همراه دارد.

با آرزوی خوشبختی و سعادت برای شما دوست عزیزی که با ما همراه هستید

نظرات

همین حالا به ما بپیوندید

ایجاد حساب کاربری