٠ محصول در سبد خرید شما ثبت شده ٠تومان
avatar دانلود اپلیکیشن

آموزش های تخصصی

در وجود همه انسانها سه انگیزه برای زندگی وجود دارد: سلامتی، عشق و ثروت. که هیچکدام نسبت به دیگری برتری ندارد و اگر هریک از آنها حذف شود، زندگی مان دچار نقص می گردد. جایگاه سلامتی در جسم است، جایگاه عشق در روح است و جایگاه ثروت در ذهن. برای پیشرفت در زندگی و رسیدن به تکامل باید هر سه انگیزه را بصورت موازی پیش ببریم زیرا آنها ارکان اصلی زندگی هستند. جسمِ سالم، روحِ عاشق و ذهنِ ثروتمند، هر انسانی را به خوشبختی و سعادت می رساند.

بدون شک داشتن یک شریک زندگی ایده آل و روابط عالی، بزرگترین آرزوی هر انسانیست و از طرفی هم پایه و اساس یک زندگی لذت بخش بحساب می آید. از سوی دیگر، همه ما انسانها دوست داریم که ثروتمند باشیم زیرا ثروت، آزادی و استقلال که پایه و اساس زندگی و مهمترین نیاز ماست را به همراه دارد. اما چرا درصد خیلی کمی از انسان ها به خوشبختی و ثروت می رسند؟ پاسخ این سوال می تواند آینده هر شخصی را دگرگون کند. زیرا ثروتمند شدن یک علم است مانند ریاضی و هندسه که یک فرمول مخصوص دارد و هرکس از این فرمول استفاده کند مطمیناً ثروتمند می شود.

برای رسیدن به موفقیت در تمام ابعاد زندگی (سلامتی، ثروت، روابط و...) با آموزش های تخصصی "گروه بین المللی بهشت من" همراه باشید.

همین حالا به ما بپیوندید

ایجاد حساب کاربری